Aktualitet

Aksident në Maminas, përplasen makinat në autostradën Tiranë-Durrës

VIDEO
Nga aksidenti nuk janë raportuar persona të lënduar, si dhe dëmet materiale janë të pakta.  
Featured image of article: Aksident në Maminas, përplasen makinat në autostradën Tiranë-Durrës Foto nga aksidenti

TIRANË- Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrësn në fshatin Maminas. Një makinë tip “Opel’ ka përplasur një makinë ngjyrë gri, ndërkohë që shkaku i aksidentit nuk dihet ende. Nga aksidenti nuk janë raportuar persona të lënduar, si dhe dëmet materiale janë të pakta.  

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më vendngjarje kanë shkuar policia së bashku me grupin hetimor, të cilët po bëjnë zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

(I.A/dosja.al)

Shto Koment