Aktualitet

VIDEO/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen

Në makinë po udhëtonin 4 persona, por fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar, ndërkohë që dëmet materiale janë të shumta.      
Featured image of article: VIDEO/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen Foto Ilustruese

VORË- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotmë në autostradën Tiranë-Durrës. Aksidenti mesohet të ketë ndodhur në afërsi të qytetit të Vorës, me drejtuese personin me iniciale F.H 25 vjeçe.

Nga videoja e publikuar nga “Balkan Web”, shte një makinë tip “Ford”, e cila është përplasur më trafikndarësen pasi shoferi ka humbur kontrollin e mjetit. Në makinë po udhëtonin 4 persona, por fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar, ndërkohë që dëmet materiale janë të shumta.      

Në vendngjarje ka shkruar policia së bashku me grupin hetimor ,të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 21:30, në Vorë, një automjet me drejtuese shtetasen F. H., 25 vjeçe, ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë, ku si pasojë ka vetëm demë materiale dhe nuk ka probleme për drejtuesen e mjetit. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment