Aktualitet

Aksident në aksin Lezhë-Milot, përplasen 5 makina, raportohen për të lënduar

VIDEO
Në videon e mëposhtme shihen makinat e mbledhura me njëra-tjetrën, ndërkohë që sipas burimeve bëhet e ditur se nga aksidenti janë raportuar disa persona të plagosur me plagë të lehta.
Featured image of article: Aksident në aksin Lezhë-Milot, përplasen 5 makina, raportohen për të lënduar Foto Ilustruese

FUSHË MILOT- Një aksident i shumë-fishtë ka ndodhur pasditën e sotmë në aksin Lezhë-Milot. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë 5 makina.

Në videon e mëposhtme shihen makinat e mbledhura me njëra-tjetrën, ndërkohë që sipas burimeve bëhet e ditur se nga aksidenti janë raportuar disa persona të plagosur me plagë të lehta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që dëmet materiale janë të shumta. Në vendngjarje ka shkruar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment