Showbiz

‘Vetëm po pate lekë ose Photoshop e bën belin si ty’, Lori hoxha s’ia përton ndjekësit: Imagjino ti kesh të dyja

Lori Hoxha herë pas herë poston foto me veshje të bukura dhe me stil, duke tërhequr vëmendjen e publikut dhe ndjekësve.
Featured image of article: ‘Vetëm po pate lekë ose Photoshop e bën belin si ty’, Lori hoxha s’ia përton ndjekësit: Imagjino ti kesh të dyja Lori Hoxha

TIRANË– Blogerja Lori Hoxha e kuron në detaje pamjen e saj. Trashëgimtarja e Top Channel herë pas herë poston foto me veshje të bukura dhe me stil, duke tërhequr vëmendjen e publikut dhe ndjekësve.

Këtë mëngjes blogerja ka postuar një foto nga ballkoni i hotelit me një pamje mbresëlënëse, ku shfaqet duke pirë një filxhan kafe, e veshur me rrobabanjo, me mbishkrimin: “Parajsa ime është në Itali dhe përfshin shumë kafe”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e postuar nga Lori Hoxha

Ajo që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan: “Vetem po pate lek e ben belin si ty, ose po pate llogari ne Photoshop”. Por bukuroshja nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje: “Imagjino ti kesh te dyja”.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment