Showbiz

Vetëm pak muaj pas ndarjes u tha se ishte shtatzënë, reagon moderatorja: Nuk them jo

Lajmi që qarkulloi mbi Dajana Shabanin për një shtatzëni të dytë pak muaj pas ndarjes nuk është i vërtetë, dhe moderatorja ka reaguar në rrjete sociale.
Featured image of article: Vetëm pak muaj pas ndarjes u tha se ishte shtatzënë, reagon moderatorja: Nuk them jo Moderatorja, Dajana Shabani.

TIRANË – Dajana Shabani prej disa kohësh është ndarë nga bashkëshorti i saj. Por, Hermesi, i cili njihet nga të gjithë si “Zogu i Tiranës” lajmëroi shtatzëninë e saj të fshehtë. Së bashku në emisionin “Ditë e re”, Hermes tha:

“Dajana është shtatzënë, është 3 muajshe shtatzënë. E ka çun, po nuk e ka thënë deri tani, e ka mbajtur të fshehtë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, mesa duket e gjitha paska qenë një shaka dhe vetë moderatorja, Dajana Shabani ka reaguar në InstaStory ku shkruan: “Nuk them jo për një fëmijë të dytë, por nuk jam shtatzënë”.

Postimi i Dajana Shabanit në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment