Showbiz

Vetëm me të brendshme dhe një mashkull lakuriq, Enca bën skena ‘të turpshme’ në shtrat (VD)

Enca Haxhia ka publikuar skena nga klipi i ri dhe janë tepër ‘të nxehta’.
Featured image of article: Vetëm me të brendshme dhe një mashkull lakuriq, Enca bën skena ‘të turpshme’ në shtrat (VD) Pamje të shkëputura nga videot e Encës, të postuara në InstaStory.

TIRANË– Enca Haxhia së shpejti do të vijë në skenë me projekte të reja. Këngëtarja e lakmuar për hiret e saj nga shumë ndjekës, ka postuar videot me të nxehta që pritet të jenë pjesë e klipit të saj të ri.

Me të brendshme të kuqe dhe një mashkull lakuriq, Enca shikohet e shtrirë në shtrat duke u puthur dhe përkëdhelur. Këto skena i kalojnë pritshmëritë e ndjekësve pasi këngëtarja i ka tejkaluar normat.

Më poshtë keni të hedhura dy videot e këngëtares, Enca Haxhia me skena erotike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe në videon e dytë, të hedhur në InstaStory, duken qartë skenat ‘e nxehta’.

(R.L/Dosja.al) 

 

Shto Koment