Showbiz

Vetëm me tanga, ish-kandidatja për deputete e Ngjelës, seksi dhe provokuese pozon nga dritarja (FOTO)

Arnida Capi, ish-kandidatja për deputete e Ngjelës ka pozuar mjaft provokuese, vetëm me bikini.
Featured image of article: Vetëm me tanga, ish-kandidatja për deputete e Ngjelës, seksi dhe provokuese pozon nga dritarja (FOTO) Ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi.

TIRANË– Ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi ka tërhequr gjithë vëmendjen me setin e radhës. Veshur me bikini të vogla, Arnida ka ekpozuar të pasmet ndërsa është me pamje nga dritarja.

E njohur si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkuruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë, dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment