Aktualitet

“Vetëm letra kam në dorë”/ Qytetari shkodran kërkon të takojë Ramën, ndalohet nga truproja

SHKODËR– Gjatë takimit që zhvilloi kryeministri-Edi Rama ditën e sotme në Shkodër, një qytetar ka tentuar t’i afrohet Ramës, pasi sipas tij, kishte një problem, të cilin donte t’ia transmetonte  në takim. Por kanë qenë, badigardët, të cilët nuk kanë lejuar qytetarin të takohet me kryeministrin, pavarësisht se ai iu është lutur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetëm letra kam në  dorë, kqyre. Dua vetëm ta takoj , asgjë tjetër” , u shpreh qytetari.

Kryeministri Edi Rama, truproja dhe qytetari

Shto Koment