Showbiz

‘Vetëm kur të vdes unë…’/ A do t’i dërgoje prindërit në azil? Graciano e merr shumë keq: Është turpi i Zotit, kurrë nuk do e bëja…

Ai shtoi se një ngjarje e tillë mund të ndodhë vetëm nëse ai nuk jeton më, duke theksuar se kurrë nuk do t'i braktiste prindërit e tij. 
Featured image of article: ‘Vetëm kur të vdes unë…’/ A do t’i dërgoje prindërit në azil? Graciano e merr shumë keq: Është turpi i Zotit, kurrë nuk do e bëja… Graciano Tagani

TIRANË– Balerini i njohur, Graciano Tagani ka dhënë mendimin e tij në temën e trajtuar në rubrikën “Trotuar”. Gjatë emisionit, i pyetur nëse duhen lënë vetëm prindërit në shtëpi, tha se për të është turpi i Zotit nëse prindërit dërgohen në azil.

Ai shtoi se një ngjarje e tillë mund të ndodhë vetëm nëse ai nuk jeton më, duke theksuar se kurrë nuk do t’i braktiste prindërit e tij. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Është turpi i Zotit për mendimin tim që prindin ta dërgosh në azil. Kur të vdisja unë atëherë prindërit e mi do të arrinin të përfundonin në azil. Secili nga ne punon, secili nga ne ka pasur një jetë si të vështirë, të pasur dhe të varfër, por kurrë në jetë, nuk do ta lejoja të dërgoja prindërit tim në azil,”- tha Graciano.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment