Showbiz

Vetëm 3 vjeç, Sara Hoxha zbulon talentin Londonit (VIDEO)

London së shpejti një muzikant i talentuar.
Featured image of article: Vetëm 3 vjeç, Sara Hoxha zbulon talentin Londonit (VIDEO) Sara Hoxha dhe London

TIRANË-Sara Hoxha para  disa javësh u bë nënë për herë të dytë, ku familjes së saj iu shtua edhe një djalë,që çifti vendosën ta quanin Roman.

Ndërsa Sara është  shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj.

E sëfundmi duket se i ka kushtuar vëmendje maksimale edhe djalit të madh, Londonit duke u treguar ndjekësve të saj talentin  e të birit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në videon që Sara ka publikuar në Instastor, shfaqet djali i  saj tre-vjeçar Londoni, duke i rënë pianos. Dëgjohet që ai këndon këngën e Sam Smith, “La la la”, e në të njëjtën kohë i bie pianos së tij të vogël.

A.C/Dosja.al

Shto Koment