Showbiz

Vetëm 22 vjeç por ka trupin plot tatuazhe, Fero i bën “gjëmën” vetes, shkon dhe bën vizatimin gjigand

Fero ka shkruar emrin e tij në zonën e qafës, duke e mbuluar të gjithën me vetëm katër gërma. Me shumë krenari, reperi ka postuar foto të rezultatit përfundimtar. 
Featured image of article: Vetëm 22 vjeç por ka trupin plot tatuazhe, Fero i bën “gjëmën” vetes, shkon dhe bën vizatimin gjigand Fero

GJERMANI– Reperi i njohur Fero ka bërë një veprim që shumë prej nesh nuk do ta merrnin kurrë guximin që ta bënin. 

Fero ka shkruar emrin e tij në zonën e qafës, duke e mbuluar të gjithën me vetëm katër gërma. Me shumë krenari, reperi ka postuar foto të rezultatit përfundimtar. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Fero

Prej disa kohësh aludohet se Fero është ndarë nga e dashura e tij, modelja Arbenita Ismaili, ndërsa reperi pranoi se faji ishte vetëm i tiji. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment