Aktualitet

Vetëm 150 metra larg vendit ku i vranë të vëllanë, shtëpia e Talo Çelës ka kamera sigurie, tritol-vënësit i pa vetëm i shumëkërkuari nga arratia

Kamerat mund t’i mbajë nën vëzhgim vetëm personi që ka kodet e tyre, dhe me shumë mundësi, vetë Talo Çela ka arritur të pikasë persona që i dërguarn mesazhin me tritol, rreth orës 04:45 të mëngjesit të sotëm.
Featured image of article: Vetëm 150 metra larg vendit ku i vranë të vëllanë, shtëpia e Talo Çelës ka kamera sigurie, tritol-vënësit i pa vetëm i shumëkërkuari nga arratia Bujar Çela, Talo Çela dhe banesa

ELBASAN– Banesa e Talo Çelës, në oborrin e të cilës shpërtheu një sasi lënde eksplozive është e pajisur me kamera sigurie. Mësohet se kamerat janë pikasur nga grupi hetimor, në disa zona të banesës por askush nuk mund të sekuestrojë pamjet e tyre filmike.

Kamerat mund t’i mbajë nën vëzhgim vetëm personi që ka kodet e tyre, dhe me shumë mundësi, vetë Talo Çela ka arritur të pikasë persona që i dërguarn mesazhin me tritol, rreth orës 04:45 të mëngjesit të sotëm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Banesa trekatëshe ndodhet në fshatin Katund i Ri, vetëm 150 metra larg vendit ku u ezkutua vëllai i Çelës, Bujari. Ndërsa në zonë, nuk ka asnjë tjetër kamerë sigurie, gjë që ua vështirëson punën hetuesve.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment