Showbiz

Veshur me barkun jashtë duke bërë super sfilatën, burri s’ja ndan sytë Jonida Vokshit (VIDEO)

Jonida Vokshi ka vendosur të bëjë një sfilatë përballë bashkëshortit të saj të ardhshëm, dhe duket se ja ka marrë mendjen Besnik Krapit me pamjen e saj rrezellitëse.
Featured image of article: Veshur me barkun jashtë duke bërë super sfilatën, burri s’ja ndan sytë Jonida Vokshit (VIDEO) Regjisori, Besnik Krapi dhe aktorja, Jonida Vokshi.

TIRANË– Jonida Vokshi ka lajmëruar dasmën e saj me regjisorin kosovar Besnik krapi, e cila pritet të ndodhë në muajin shtator. Çifti duken më të dashuruar se kurrë, dhe Jonida e shfaq shkëlqimin në sytë e saj.

Veshur me të zeza, me një bluzë të shkurtër me gurë vezullues që i nxjerr në pah belin, dhe me një fund të gjatë, Besnik Krapi nuk ja ndan sytë bashkëshortes së tij të ardhshme, teksa zbret dhe ngjit shkallët duke dhuruar një sfilatë për të.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

To be continued… @besnikkrapi ❤️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment