Argetim

Veshjet dimërore që janë në modë dhe ato që duhet t’i hiqni nga garderoba (FOTO)

Veshjet sot mund të jenë si të fundit në modë, por në vetëm pak kohë mund të dalin nga moda. Prandaj shiko fotogalerinë më poshtë si të visheni këtë dimër.

TIRANË- Ditët e sotme  moda ndryshon shumë shpejt, prandaj dhe tendencat më të fundit zhduken sa hap e mbyll sytë. Kjo është arsyeja pse mënyra më e lehtë për të qëndruar në  modë, dhe për të mos harxhuar të gjitha paratë tuaja, është të siguroheni që të keni të gjitha rrobat bazë, që nuk dalin kurrë nga moda.

Sot në këtë artikull do t’iu tregojmë veshjet që nuk do të jenë jenë në modë në 2019-2020 gjatë dimrit dhe si mund të zëvendësojmë me rrobat më të përshtatshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Brightside

A.C/Dosja.al

Shto Koment