Showbiz

“Vesha bikinit që gjeta në papafingo”, aktorja 60-vjeçarje që po çmend botën, duket 30 vjet më re

Linda Lusardi është 60 vjeçe dhe me bikinit që ka pozuar sëfundmi ajo duket 30-vjet më e re.
Featured image of article: “Vesha bikinit që gjeta në papafingo”, aktorja 60-vjeçarje që po çmend botën, duket 30 vjet më re Linda Lusardi

BRITANI E MADHE- Aktorja e njohur britanike, Linda Lusardi që sot është 60-vjeç ka pozuar me disa bikini të vogal e të ngushta, ku i vë në pah linjat perfekte trupore. Edhe pse kaq në moshë aktorja ka ditur mjaftë mirë si të mbajë format e rregullta trupore.

Ajo është fotografuar për herë të parë pas 30 vitesh, dhe sot sërish ngjan si linda 30-vjeçarë. Me këto foto dueket se për të vitet janë vetëm numra.

Në një intervistë ajo ka treguar se –“thjeshtë bëra një set fotografik, nuk mundova shumë për të gjetur bikinit.”

Linda tha: “Unë nuk mund të besoj se kam veshur të njëjtën bikini me shkëlqim që kam veshru vite më parë. I gjeta në papafingon time fundjavën tjetër, ndërsa isha duke bërë një pastrim me themel dhe kuptova që akoma më bënin.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nënë e dy fëmijëve, Linda zbuloi se sekreti për bukurinë e saj  janë vetëm genet, bukuri natyrale e trashëguar.

Burimi: Dailymail 

A.C/Dosja.al

Shto Koment