Politike

Verë të kuqe, kafe e ujë, Basha shtrohet me biznesmenët në Durrës, hap ekskluzivisht restorantin dhe nuk pyet për rregulla

VIDEO
Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, kryedemokrati nuk është stepur aspak për faktin që baret dhe restorantet nuk lejohet të happen deri më 18 maj.
Featured image of article: Verë të kuqe, kafe e ujë, Basha shtrohet me biznesmenët në Durrës, hap ekskluzivisht restorantin dhe nuk pyet për rregulla Foto nga takimi

DURRËS– Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur sot në Durrës, ku ka zhvilluar takime me bizneset. Pa pyetur për distancim social, Basha është shtruar në një restorant me disa nga biznesmenët e Durrësit dhe shihet teksa i qetë konsumon kafe, verë të kuqe dhe ujë.

Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme, kryedemokrati nuk është stepur aspak për faktin që baret dhe restorantet nuk lejohet të happen deri më 18 maj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Madje edhe javës tjetër, do të kenë rregulla strikte për të gjithë klientët dhe pronarët.  Por ky protokoll sigurie nuk qenka dhe aq i rëndësishëm për kreun e Opozitës.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment