Virale

Verë e nxehtë tek demokratët, Malltezi ekzotik si kuban, Noka shfaq muskujt krah Vokshit (FOTO)

Ish-deputetët demokratë kanë reflektuar ditët e nxehta të verës në veshjen e tyre në mbledhjen e kryesisë së PD-së. 
Featured image of article: Verë e nxehtë tek demokratët, Malltezi ekzotik si kuban, Noka shfaq muskujt krah Vokshit (FOTO) Ish-deputetët e PD duke hyrë në seli

TIRANË- Ditën e sotme, kryedemokrati Lulzim Basha ka thirrur në një takim në seli, aleatët e PD-së dhe kryesinë.

Në takim u diskutua lidhur me situatën politike në vend dhe zgjedhjet lokale të 30 qershorit, të cilët janë anuluar nga presidenti Ilir Meta.

Njëri pas tjetrit, ish-deputetët demokratë kanë hyrë brenda selisë duke reflektuar në veshjen e tyre ditët e nxehta të verës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

(k.m & a.s/dosja.al)

Shto Koment