Aktualitet

Vendimi për Dritan Dajtin, FNSH kontrolle blic në banesat e gjyqtarëve

Dosja.al ka siguruar pamje nga aksioni i policisë teksa kryen kontroll në banesën e gjyqtarit Damini.

SHQIPERI- Aksone blic janë kryer në banesat e gjytarëve, Skënder Damini, Petrit Aliaj dhe Aleks Nikolla për vendimin me 25 vite burg ndaj Dritan Dajtit.

Dosja.al ka siguruar pamje nga aksioni i policisë teksa kryen kontroll në banesën e gjyqtarit Damini.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga informacionet e para mësohet se në banesën e gjyqtarit është gjetur edhe një vlerë monetare prej 20 mijë euro.

Shto Koment