Kuriozitete

Vendet më të bukura në gjithë botën, realiteti Vs Instagram (FOTO)

A keni menduar ndonjëherë sa reale janë fotot perfekte që shohim në Instagram apo Facebook.

TIRANË –Në kohën e teknologjisë dhe photoshop-it gjithçka është e mundur, por hidhini një sy galerisë më sipër dhe shihni sa ndryshojnë  vendet më të bukura në botë kur i sheh në realitet.

Burimi: Brighside

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A.C/Dosja.al

Shto Koment