Argetim

Vëmendje vajza! Këto janë modelet më ‘in’ të xhaketave xhins për këto ditë vjeshte(FOTO)

Kur ju dëgjojmë për “xhaketat xhins” e para gjë që ju vjen në mendje janë modelet klasike. Por kjo nuk është më e vërtetë, sepse modele të reja ka plot sot, kur moda ndryshon çdo ditë.
Featured image of article: Vëmendje vajza! Këto janë modelet më ‘in’ të xhaketave xhins për këto ditë vjeshte(FOTO) Modelet më të bukura të xhaketave xhins

TIRANË- Ka aq shumë stile, sa do ta keni të vështirë të bëni zgjedhjen tuaj më të mirë. Për këtë arsye, për t’jua lehtësuar sado pak punën. dritare.net ju ka sjellë disa modele të xhaketave xhins që do t’i dashuroni tani në vjeshtë.

Sot në këtë artikull Dosja.al do t’iu tregojë një sërë modelesh fantastike për këto ditë të bukura të vjeshtës. Nëse deri tani mendonit se nuk ka mënyra për t’i kombinuar apo veshur me rrobat e tjera që keni  në garderobë e keni gabim, shikoni të gjitha fotot në galerinë më lartë dhe do të ndryshoni mendje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Cosmopolitan 

A.C/Dosja.al 

Shto Koment