Aktualitet

“Vëllai im i madh”, Flaka Krelani dekim Krastës pas mbylljes së emisionit: I gjithë populli të do për atë që je

Në një reagim në mediat sociale, Krelani shkruan se Adi Krasta për të është vëllai i saj i madh pasi e ka mësuar që t’i bindej rregullave dhe principeve.
Featured image of article: “Vëllai im i madh”, Flaka Krelani dekim Krastës pas mbylljes së emisionit: I gjithë populli të do për atë që je Adi Krasta dhe Flaka Krelani

TIRANË- Këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka reaguar pas lajmit se emisioni i Adi Krastës nuk do transmetohet në News 24.

Në një reagim në mediat sociale, Krelani shkruan se Adi Krasta për të është vëllai i saj i madh pasi e ka mësuar që t’i bindej rregullave dhe principeve.

Une gjithmone kam dashur te me duan per ate qe dua te jem, pa qene e sforcuar te jem ajo qe doni ju te jem! Adi Krasta (vellai im i madh ) qe ne fillim me mesoj ti bindem regullave dhe principeve te mia. Te falenderoj jo vetem une, por e them me plot gojen qe i gjithe populli, te duan per ate qe je! 🙌🏽”, shkruan Krelani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dje u konfirmuar se Adi Krasta nuk do të vijojë më emisionin e tij në Neës 24. Emisioni i Krastës prej një viti transmetohej të hënave në Neës 24, por në shtator nuk do të rinisë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment