Showbiz

Velina e Ermal Mamaqit zhvishet në Tropojë, me flokë gërsheta dhe bikini, ‘çmend’ vendasit (Foto)

Belinda është fotografuar me bikini në Tropojë.
Featured image of article: Velina e Ermal Mamaqit zhvishet në Tropojë, me flokë gërsheta dhe bikini, ‘çmend’ vendasit (Foto)

Modelja që aktualisht ka rolin e velinës në emisionin “Xing me Ermalin” ka publikuar një foto me bikini. Belinda Dragoti shihet në Tropojë mbi një varkë.

Ajo që bie në sy është se ylli i televizionit është më bikini dhe më flokët gërsheta, gjë që me siguri ka rënë shumë në sytë e qytetarëve të Tropojës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Belinda

Modelja aktualisht po merret me xhirimet e filmit më të ri të Ermal Mamaqit, arsye kjo pse ndodhet në Tropojë.

(f.m.dosja.al)

Shto Koment