Politike

ME VIDEO/ “Do ta dhj*s më keq po vazhdove”, Veliaj kërcënon hapur gazetarin, i hakërrehet në mes të eventit

Teksa i ka hedhur krahun në qafë njërit prej qytetarëve dhe po pret të shkrepë foton e radhës, Veliaj i kthehet shumë keq gazetarit. “Do ta dhj*s më keq po vazhdove,”- dëgjohet të thotë Veliaj duke iu drejtuar gazetarit Laze.
https://www.dailymotion.com/video/x7qxoe5 Përditësuar:

TIRANË– Kryebashkiaku i Tiranës ka kërcënuar hapur gazetarin Elio Laze. Në një video të publikuar nga “Ora News”, në një event të organizuar nga Bashkia e Tiranës, Veliaj shihet duke shkrepur disa fotografi me qytetarët.

Teksa i ka hedhur krahun në qafë njërit prej qytetarëve dhe po pret të shkrepë foton e radhës, Veliaj i kthehet shumë keq gazetarit. “Do ta dhj*s më keq po vazhdove,”- dëgjohet të thotë Veliaj duke iu drejtuar gazetarit Laze.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nu kuptohet mirë se si ka nisur debate me gazetarin pasi në video është transmetuar vetëm disa sekonda, momenti kur flet kryebashkiaku i Tiranës.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment