Showbiz

Veleshnja i thur lavde Amit: Je goca më e bukur dhe më e çiltra e televizioneve, krenar për ty (Foto)

Aktori i humorit i ka komentuar Amit në një foto ku kjo e fundit ka dalë me partnerin e saj Ermal Mamaqi.
Featured image of article: Veleshnja i thur lavde Amit: Je goca më e bukur dhe më e çiltra e televizioneve, krenar për ty (Foto) Rezart Veleshnja, Ami dhe Ermali
Përditësuar:

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka një konsideratë të madhe për ish-moderatoren shqiptare Amarda Toska.

Në një foto ku Ami shihet mjaft e qeshur krah partnerit të saj Ermal Mamaqi, Veleshnja ka lënë një koment plot lavdërime.

Aktori e cilëson ish-prezantuesen si një nga femrat më të bukura dhe më të çiltra që kanë pasur ndonjëherë ekranet shqiptare.

Fotoja e Amit dhe komentet

Je goca me e mire me e dashur me e cilter edhe me e bukur qe ka pasur ky 20-vjecar ne historine e tv Shqiptar! Jam krenar qe te kam shoqe!“- shkruan Rezarti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rezart Veleshnja do qaj nga ky koment,”– është përgjigjur Ami e emocionuar.

Ish-prezantuesja e “Portokallisë”, mesa duket ka një marrëdhënie mjaft të mirë me aktorin e humorit. Vetëm para disa ditësh Rezart Veleshnja publikoi një foto ku Ami e puthte në faqe.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment