Showbiz

“Vdiqa, po ma kërkojnë të gjithë”, Olta Gixhari nuk heq dorë edhe gjatë shtatzënisë: Vazhdoj bëj seksin… (FOTO)

Përmes një postimi në Instagram aktorja ka thënë se pavarësisht shtatzënisë ajo nuk heq dorë nga fotot seksi.
Featured image of article: “Vdiqa, po ma kërkojnë të gjithë”, Olta Gixhari nuk heq dorë edhe gjatë shtatzënisë: Vazhdoj bëj seksin… (FOTO) Aktorja, Olta Gixhari.

SPANJË– Olta Gixhari para dy javësh konfirmoi lajmin se është në pritjen e ëmbël e së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. E tashmë përmes rrjeteve sociale ajo ka publikuar momente të  ndryshme nga jeta e saj dhe detaje për shtatatzëninë e saj.

Përmes një postimi në Instagram, aktorja ka thënë se së shpejti do të publikojë një foto ku të tregojë edhe barkun e rrumbullakosur, por ende nuk ka bërë me dije gjininë e foshnjes. Ku pas lajmeve se Olta do të sjellë në jetë një djalë, ajo ka reaguar sërish përmes një postimi në Instastory ku thotë se nuk e ka zbuluar ende gjithninë e bebit.

Postimi i aktores në Instagram

Por humori që e karakterizon aktoren, nuk mungon as në këto ditë, ku ndër të tjera në postimin e saj Olta ka  thënë se pavarësisht shtatzënisë ajo nuk heq dorë nga fotot seksi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Faleminderit me zemer per gjithe urimet tuaja,ma keni bere edhe me te embel pritjen e bebushit tim️ Shume shpejte do postoj nje foto(modeste) me barkaluq,se vdiiiqaa po ma kerkojne te gjiiithe😅Ps- une vazhdoj bej seksin neper foto ë nuk heq dore 😂Ju dua ,zemra mal ️”- ka shkruar ajo.

Postimi i aktores në Instagram

Ajo  tashmë ndodhet në Spanjë, ku ndodhet sëbashku me partnerin e saj që ka vendosur të mos e bëj publik.

A.C/Dosja.al

Shto Koment