Showbiz

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë”, Robert Berisha publikon foton me të ëmën dhe prek zemrat e të gjithëve

Këngëtari i ka prekur të gjithë me fjalët që i ka dedikuar nënës së tij, humbjen e së cilës nuk dëshiron ta pranojë kurrë.
Featured image of article: “Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë”, Robert Berisha publikon foton me të ëmën dhe prek zemrat e të gjithëve Robert Berisha

KOSOVË- Robert Berisha humbi pak ditë më parë nënën e tij, Teutën. Lajmin e tristë e dha vetë Berisha, përmes postimeve në rretet sociale.

Ditën e sotme, këngëtari i ka prekur të gjithë me fjalët që i ka dedikuar nënës së tij, humbjen e së cilës nuk dëshiron ta pranojë kurrë.

Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë. Por ajo nuk e di që ti jeton përgjithmonë në kujtimet e mia. Më mungon.”- janë fjalët e tij për të ëmën e ndjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment