Aktualitet

Vdekja e Bashkim Finos, ish-ministri Tahiri: Ehh mo Baç, s’bëri shaka kjo…do shihemi sërish

Krah një fotoje ku shihen të dy bashkë, Tahiri shkruan se do të shihen sërish.
Featured image of article: Vdekja e Bashkim Finos, ish-ministri Tahiri: Ehh mo Baç, s’bëri shaka kjo…do shihemi sërish Saimir Tahiri dhe Bashkim Fino

TIRANË– Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e deputetit Bashkim Fino. Krah një fotoje ku shihen të dy bashkë, Tahiri shkruan se do të shihen sërish.

“Ehh mo Baç, nuk beri shaka kjo. Qesh nga andej lart, me puron tende ne dore miku im. Do shihemi prap dikur,”- shkruan Tahiri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bashkim Fino mbylli sytë në orën 04:00 të mëngjesit të sotëm. Ai ishte infektuar me Covid-19 që nga 13 marsi, virus të cilin nuk e mposhti dot.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment