Aktualitet

‘Varrezat e Dëshmorëve’/ Mbërrin në banesën e fundit arkëmorti i major Tanushit

Arkëmorti i major Klodian Tanushit ka mbërritur tek "Varrezat e Dëshmorëve".
Featured image of article: ‘Varrezat e Dëshmorëve’/ Mbërrin në banesën e fundit arkëmorti i major Tanushit Pamje nga varrezat

Mbërrin tek “Varrezat e Dëshmorëve” arkëmorti i major Klodian Tanushit, i cili u nda nga jeta më 10 maj pas një shpërthimi në Letoni. 

Major Klodian Tanushi u plagos më 6 maj në Letoni gjatë një stërvitjeje në Camo Adazi në Letoni. Nga shpërthimi i një bombe, humbi jetën nëntetarja Zarife Hasanaj, dhe përveç majorit Tanushi u plagos edhe nëntetari Julian Kapaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment