ORA : 15:36 | 19 Tetor, 2021

Varhelyi prezanton progres raportin: Pa Ballkanin BE-ja nuk është e plotë

BRUKSEL– Komisioneri për Fqinjësi dhe Zgjerim, Oliver Varhelyi është duke preznatuar para Komisionit Europian paketën vjetore të zgjerimit dhe raportet e progresit për vendet e zgjerimit. JuSugjerojmë Varhelyi akuzohet për bashkëpunim me Dodik! Eurodeputetët-Von der Leyen: Hetojeni! Bashkimi Europian i njeh Malit të Zi çertifikatën për COVID-19 Në një status në Twitter ai u shpreh … Vazhdoni me leximin e Varhelyi prezanton progres raportin: Pa Ballkanin BE-ja nuk është e plotë