ShowbizSport

 Vanda Nara “e djeg” për ditëlindje, festa e ‘çmendur’ e bashkëshortes së Icardit me yjet e PSG-së (VIDEO)

Bashkëshortja e Ikardit e ka festuar ditëlindjen e saj në një lokal, ku të pranishëm ishin vetëm disa nga  nga miqtë e saj më të afërt dhe më të ngushtë.
Featured image of article:  Vanda Nara “e djeg” për ditëlindje, festa e ‘çmendur’ e bashkëshortes së Icardit me yjet e PSG-së (VIDEO) Vanda Nara dhe Mauro Icardi

ITALI- Bukuroshja seksi, Vanda Nara ka festuar ditën e djeshme 33-vjetorin e lindjes me miqtë e saj.

Bashkëshortja e Ikardit e ka festuar ditëlindjen e saj në një lokal, ku të pranishëm ishin vetëm disa nga  nga miqtë e saj më të afërt dhe më të ngushtë.

Në këtë festë ishin të pranishëm  edhe disa nga yjet e PSG-së, si Di Maria, Kejlor Navas apo edhe Edison Kavani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe pse Nara ende nuk i ka publikuar fotot apo videot nga festa e ditëlindjes, ka dalë një video nga miqtë e saj, ku shihet ajo së bashku më të pranishmit që po festonin nën shoqërinë e këngës dhe pijeve alkoolike.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment