Virale

FOTOT-VIRALE/ “Vaksinën time do ia jap shokut Gramoz”, rrjeti shpërthen në MEME pas deklaratave të kryeministrit, si reagon Ruçi kur merr vesh që është personalitet

Në memet që janë publikuar së fundmi, shihet se dhjetëra pensionistë janë mbledhur duke falenderuar Ramën, që u ka sjellë dozat e vaksinave.
Featured image of article: FOTOT-VIRALE/ “Vaksinën time do ia jap shokut Gramoz”, rrjeti shpërthen në MEME pas deklaratave të kryeministrit, si reagon Ruçi kur merr vesh që është personalitet Meme

TIRANË– Deklarata e Kryeministrit Rama, i cili ka thënë se pas bluzave të bardha do të vaksinohen të moshuarit personalitete ka bërë bujë në media, ku nuk kanë munguar reagimet e ashpra të qytearëve por edhe të zyrtarëve, ku ndër to ishte dhe Presidenti Meta. Mirëpo kjo deklaratë e Kryeministrit, nuk ka shpëtuar pa u bërë meme në rrjetet sociale.

Në memet që janë publikuar së fundmi, shihet se dhjetëra pensionistë janë mbledhur duke falenderuar Ramën, që u ka sjellë dozat e vaksinave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë në një meme tjetër që është bërë virale, shihet se Kryetari i Kuvendit, së bashku me Spartak Brahon gëzohen kur marrin vesh se do të vaksinohen kundër sëmundjes vdekjeprurëse.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment