Showbiz

Vajzë me fat! Aktori turk i bën Almedës dhuratën luksoze, shpenzon 3 milion lira, i dhuron dy makina “superbisha” ish-missit shqiptar

FOTO
Mësohet se Tolga ka shpenzuar rreth 3 milion lira turke për dy makina xhip të modelit të fundit. Njërën prej tyre, e cila kushton 1 milion e 700 lira turke, ai ia ka bërë dhuratë partneres.
Featured image of article: Vajzë me fat! Aktori turk i bën Almedës dhuratën luksoze, shpenzon 3 milion lira, i dhuron dy makina “superbisha” ish-missit shqiptar Tolgahan Sayisman, Almeda Abazi

TURQI- Missi shqiptar Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave shqiptare, por edhe atyre turke.

Këto të fundit kanë bërë të ditur se aktori ka bërë disa blerje të fuqishme së fundmi, duke i bërë edhe një dhuratë luksoze partneres së tij, Almedës.

Mësohet se Tolga ka shpenzuar rreth 3 milion lira turke për dy makina xhip të modelit të fundit. Njërën prej tyre, e cila kushton 1 milion e 700 lira turke, ai ia ka bërë dhuratë partneres.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Dhurata

Për më tepër, targat e makinës janë të personalizuara pasi mbajnë tre shkronjat e tyre, Tolgës, Almedës dhe të birit Efehan.

Ky nuk është shpenzimi më i majmë që Tolga ka bërë, kujtojmë se pas martesës, aktori bleu një vilë luksoze në Turqi, e cila i kushtoi 8 milion lira turke.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment