Showbiz

Vajzat të shtrira nudo në plazh publik, Rozana Radi ka dy fjalë për to (FOTO)

Rozana Radit nuk i ka pëlqyer fakti që dy pushuese janë shtrirë topless në plazhe publike dhe ka postuar një foto me një mbishkrim.
Featured image of article: Vajzat të shtrira nudo në plazh publik, Rozana Radi ka dy fjalë për to (FOTO) Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi.

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi ka vendosur të kalojë një fundjavë në plazh, por ajo që ka hasur nuk i ka pëlqyer aspak.

Në një plazh publik, dy pushuese të shtrira në rërë, kanë dalë pothuajse nudo teksa marrin rrezet e diellit. Moderatorja i ka fotografuar dhe i ka publikuar në profilin e saj në InstaStory.

“Plazhi turistik “Panorama””– shkruan Rozana Radi bashkëngjitur pozës së publikuar në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket ajo ka dashur ta bëjë të qartë se në këtë plazh publik nuk ndiqen ‘rregulla’.

Postimi i Rozana Radit në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment