Virale

Vajza topless që ekzpozojnë të pasmet, Golemi mbushet me plazhistë, të moshuar e të rinj ‘zbrazen’ në det dhe harrojnë koronavirusin

Ky është rasti edhe i tre vajzave që mund të shikoni në foto-galerinë që sjell Dosja.al.

DURRËS– Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.

Siç shihet edhe në fotot e publikuara nga LSA-ja, shumë prej qytetarëve nuk janë përmbajtur aspak dhe kanë vendosur të dalin topless për të marrë akoma më tepër ngjyrë.

Ky është rasti edhe i tre vajzave që mund të shikoni në foto-galerinë që sjell Dosja.al.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mes fotove të tjera, shihen të rinj e të moshuar, fëmijë dhe familjarë që kanë preferuar të thyejnë karantinën dhe të mos pyesin më për koronavirusin kur temperaturat dhe koha e bukur ‘të thërrasin’ për në det.

(F.M/Dosja.al)

Shto Koment