Argetim

Vajza, këto janë modelet më ‘in’ të xhaketave të lëkurës për vjeshtën!(Foto)

Prandaj meqë dimri po afron sot  në këtë artikull dosja.al do t'iu tregojë disa naga modelet e xhaketave më 'in' për këtë sezon.
Përditësuar:

TIRANË- Me siguri të gjitha vajzat tashmë duhet të kenë ndryshuar gardërobën e tyre dhe të kenë nxjerrë palltot, xhaketat e lëkurës dh çdo pulovër që na mban ngrohtë në dimër.

Pavarësisht sesa shumë rroba kanë vajzat në  garderobën e tyre e kanë teje të vështirë të zgjedhin çdo mëngejs para se  të nisen për në shkollë apo punë.

Prandaj meqë dimri po afron sot  në këtë artikull dosja.al do t’iu tregojë disa naga modelet e xhaketave më ‘in’ për këtë sezon.

Nga lëkurat e thjeshta të zeza ose një ngjyrëshe deri tek printet e gjarpërit që janë trendi i këtij vitim, mos i humbisni fotot e xhaketave më lartë.

Burimi: Cosmopolitan

A.C/Dosja.al

Shto Koment