Showbiz

Vajza i mbushi 4 vjeç, Rudina Magjistari feston e lumtur, i organizon një festë të veçantë (FOTOT)

Por ndryshe ka ndodhur kësaj here, pasi moderatorja ka ndarë ditëlindjen e vajzës së saj Mias, e cila mbush 4 vjeç.
Featured image of article: Vajza i mbushi 4 vjeç, Rudina Magjistari feston e lumtur, i organizon një festë të veçantë (FOTOT) Rudina, bashkëshorti dhe vajza e tyre

TIRANË– Moderatorja Rudina Magjistari gjithmonë është treguar shumë diskrete për jetën e saj private duke mos dhënë shumë detaje.

Por ndryshe ka ndodhur kësaj here, pasi moderatorja ka ndarë ditëlindjen e vajzës së saj Mias, e cila mbush 4 vjeç.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet emri i vogëlushes Mia, zbukuruar nga lule qingji dhe xixa.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mia ime këtë javë bëri 4 vjeç dhe sot e përmbyllëm me festën e fundit javën e festimeve, Mia lule qingji, festë ditëlindjeje”, ka shkruar ajo krahas postimit duke bërë të ditur se i ka organizuar një super festë.

Prej vitesh, moderatorja është në një lidhje me kickboxerin e njohur nga Kosova, Xhavit Bajramin. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment