Showbiz

Vajza e Dudushit një zonjushë vërtetë, Bieta Sulo publikon foton: Dy shoqet e ngushta (FOTO)

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj  të Isntagramit ku shfaqet sëbashku  me njerëzit e saj më të dashur bashkëshortin Alban Dudushi dhe vazjën e tij.
Featured image of article: Vajza e Dudushit një zonjushë vërtetë, Bieta Sulo publikon foton: Dy shoqet e ngushta (FOTO)

TIRANË- Moderatorja e njohur, Bieta Sulo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj private dhe profesionale.

Gjatë fundjavës ajo zakonisht e kalon kohën me familjen, dhe e ka thënë që 5 ditë ditë janë për emisionin dhe dy  ditë për familjen.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj  të Isntagramit ku shfaqet sëbashku  me njerëzit e saj më të dashur bashkëshortin Alban Dudushi dhe vazjën e tij.

Përkrah fotos me familjen nga  fundjava ajo ka shkruar: Alban Dudushi me 2 shoqet e veta më të ngushta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bieta gjithmonë e ka treguar se raportet me vajzën e Albanit i ka shumë të mira.

A.C/Dosja.al

Shto Koment