Showbiz

Vajza e aktores Ornela Muti, provokon sërish rrjetin/ Shfaqet me të ëmën duke u puthur në buzë

Vajza e aktores së njohur italiane Ornela Muti, poston një foto në Instagram,ku nënë e bij puthen në buzë.

ITALI-Naike Rivelli, aktorja dhe këngëtarja italiane, shpesh provokon rrjetin me foto provokuese, duke treguar linjat e saj perfekte.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto, ku shfaqet me nënën e saj aktoren e njohur, Ornela Muti, duke u puthur në buzë, foto e cila ka tërhequr shumë vëmendjen e ndjekësve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk është hera e parë që Rivell, publikon foto provokuese, ajo gjithmonë poston foto nudo në Instagramin e saj, ku dhe tregon se i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment