Showbiz

Urimi origjinal i Gashit për 28 Nëntorin: Uroj që një ditë të gjej një vajzë që do të…

Urimeve të shumta për Ditën e Pavarësisë i është bashkuar dhe këngëtari me origjinë shqiptare, Gashi.
Featured image of article: Urimi origjinal i Gashit për 28 Nëntorin: Uroj që një ditë të gjej një vajzë që do të… Gashi
Përditësuar:

SHBA-Reperi Gashi gjithmonë e ka shprehur dëshirën që në krah të ketë një partnere shqiptare dhe këtë nuk ka harruar ta nënvizojë në urimin që bëri për festën e flamurit.

Nëpërmjet një statusi në Instagram Gashi ka bërë një dedikim mjaft special për shqiptarët. Ai krenar tregon se mburret me flamurin shqiptar dhe se është krenar.

Urime 28 Nëntori, dita e Falmurit! Jam shumë krenar që jam shqiptar! I dua të gjithë shqipet e mia! Uroj që një ditë të gjej një vajzë që do të mburret me mua ashtu siç mburrem unë me flamurin tim”– shkruan Gashi krah fotos ku shihet në një koncert i veshur me bluzë të stamuar me flamurin kuq e zi.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by @gashi

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment