Showbiz

“Urime babush”/ Modelja publikon foto me barkun e rrumbullakosur, babai i fëmijës është…Alban Ramosaj?

Por mesa duket dyshja e ka çuar marrëdhënien e tyre në një stad tjetër, pasi modelja ka postuar një foto me barkun e rrubullakosur.
Featured image of article: “Urime babush”/ Modelja publikon foto me barkun e rrumbullakosur, babai i fëmijës është…Alban Ramosaj? Alban Ramosaj dhe Kleoniki Deliorgji

TIRANË– Kohët e fundit mediat rozë kanë alulduar për një lidhje të mundshme mes këngëtarit Alban Ramosajt dhe modeles Kleoniki Deliorgji.

Por mesa duket dyshja e ka çuar marrëdhënien e tyre në një stad tjetër, pasi modelja ka postuar një foto me barkun e rrubullakosur.

“Urime babush”– shkruan Niki duke etiketuar Albanin në Instastorin e saj. Me siguri barku është i rremë dhe pjesë e ndonjë projekti për të cilin modelja është duke punuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i modeles

Lajmi se mes tyre ka një romancë, i pati indiciet e para nga  disa komente që dyshja i bënin njëri-tjetrit në postimet e Instagramit duke iu referuar si burrë dhe  grua.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment