Aktualitet

UPSS! Françeska Jaçe filmon veten, harron që nuk ka veshur të brendshme

FOTO
E veshur me një fustan të kuq të gjatë, Françeska ndodhet e ulur dhe teksa tregon komplet pjesën e veshjes, në sy vihet re se nuk mban të veshur mbathje.
Featured image of article: UPSS! Françeska Jaçe filmon veten, harron që nuk ka veshur të brendshme Franceska Jace

TIRANE– Modelja Françeska Jaçe është një nga vajzat që provokon më shumë në showbizin shqiptar. Së fundmi ka postuar një video në instastory, ku duket se nuk ka veshur të brendshme.

E veshur me një fustan të kuq të gjatë, Françeska ndodhet e ulur dhe teksa tregon komplet pjesën e veshjes, në sy vihet re se nuk mban të veshur mbathje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Franceska Jace

Ndoshta fustani është në atë model që nuk lejon që poshtë të vishet gjë, pasi mund të dallohet. Gjithsesi, sido që të jetë Françeska filmoi veten dhe harroi që publikoi dhe pjesën intime.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment