Rajoni

UPS! Efektivët italianë bëjnë pak ‘qejf’ në orar të punës, kryejnë marrëdhënie seksuale në makinën e shërbimit…por harrojnë radion ndezur

Dikush nga kolegët e tyre përfitoi nga fakti që radio u la ndezur pa dashje dhe regjistroi ngjarjen. Më pas, ia dërgoi atë shefit bashkë me provat për dy kolegët. 
Featured image of article: UPS! Efektivët italianë bëjnë pak ‘qejf’ në orar të punës, kryejnë marrëdhënie seksuale në makinën e shërbimit…por harrojnë radion ndezur

ITALI– Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Itali, ku dy efektivë policie kanë dalë zbuluar duke kryer marrëdhënie seksuale në mjetin e punës.

Sipas mediave italiane, teksa dy të rinjtë ishin në shërbim, kishin lënë radion ndezur, duke bërë që të gjithë kolegët e tjerë të dëgjonin “spektaklin”.

Dikush nga kolegët e tyre përfitoi nga fakti që radio u la ndezur pa dashje dhe regjistroi ngjarjen. Më pas, ia dërgoi atë shefit bashkë me provat për dy kolegët. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Regjistrimet kanë përfunduar në duart e Policisë lokale, e cila ka bërë me dije se po bëhen verifikime lidhur mbi vërtetësinë e fakteve.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment