Showbiz

“Unë s’flas kot…”, Alketa Vejsiu sapo i bëri komplimentin e madh Oriola Marashit

Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e modeleve që pozojnë për markën ‘Guess’ dhe Alketa Vejsiu nuk ja kurseu një kompliment.
Featured image of article: “Unë s’flas kot…”, Alketa Vejsiu sapo i bëri komplimentin e madh Oriola Marashit Moderatorja, Alketa Vejsiu dhe modelja, Oriola Marashi.

TIRANË– Alketa Vejsiu ka dashur që t’ja thotë publikisht Oriola Marashit se çfarë mendon për të. Modelja seksi prej ditësh na bëri me dije se sfiloi për markën ndërkombëtare ‘Guess’ e me sa duket Alketa Vejsiut i paska dalë parashikimi.

“Unë s’flas kot që t’i do të jesh ndërkombëtare”-ka shkruar Alketa përkrah fotos ku duket modelja, Oriola Marashi.

Me sa duket midis modeles dhe moderatores ekziston një raport tepër miqësor që pasi Oriola u bë pjesë e fushatës reklamuese për revistën “Class”.

Postimi i Alketa Vejsiut në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment