Showbiz

“Unë nuk e preva atë, thjeshtë e nxorra në pension” Caitlyn Jenner bën shaka në lidhje me penisin e saj

'Caitlyn Jenner'  është shndërruar nga mashkull në femër në vitin 2015, dhe këtë herë ka bërë shaka me organin gjenital të saj duke thënë se nuk e ka prerë.
Featured image of article: “Unë nuk e preva atë, thjeshtë e nxorra në pension” Caitlyn Jenner bën shaka në lidhje me penisin e saj Caitlyn Jenner

SHBA- Unë nuk e preva atë. Unë vetëm e tërhoqa atë: ‘Caitlyn Jenner bën shaka në lidhje me penisin e saj në Alec Baldwin Roast të Comedy Central duke e bërë atë Kylie dhe Kendall

‘Caitlyn Jenner’  është shndërruar nga mashkull në femër në vitin 2015.

Sot Caitlyn Jenner është e lumtur të tregojë sesa e kënaqur ndihet me veten e saj siç dëshmohet nga deklarata e saj e zgjuar  gjatë momentit që ka drejtuar Roast Of Alec Baldëin të Comedy Central.

69-vjeçarja ka bërë shaka për penisin e saj, duke thënë: ‘Unë nuk e preva atë. Unë vetëm kam dalë në pension.’

Ajo shfaqi sens humori ndërsa ajo drejtonte emisionin e saj të famshëm  teska bënte komente pa kuptim dhe shaka për mënyrën sesi ndryshoi gjininë e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ish-burri i nënës Kardashian, Kris Jenner u shpreh: ‘Unë rrita 10 fëmijë, dhe kam 20 nipër e mbesa. Unë nuk e preva. Unë vetëm e pensionova. U kry!’

Zbulimi transgjinor i Jenner është zbuluar që në Prill 2015. Edhe ajo e ndau historinë e jetës së saj sesi u transformuar.

Burimi: Dailymail

A.C/Dosja.al

Shto Koment