Showbiz

“Unë me bukë, ajo me gurë”/ DJ Sardin e ‘gjen halli’, publikon foton ku shihet se partnerja i drejton “shqelmin”.

FOTO
Përmes fotove dhe videove që ka publikuar në rrjetet sociale, Shehu tregon se po e shijon shumë kohën që po kalon me vajzën me të cilën ka zgjedhur të kalojë jetën.
Featured image of article: “Unë me bukë, ajo me gurë”/ DJ Sardin e ‘gjen halli’, publikon foton ku shihet se partnerja i drejton “shqelmin”. DJ Sardi dhe partnerja

TIRANË– Sardi Shehu, i njohur për publikun shqiptar si DJ Sardi, është ende me pushime, të cilat po i kalon me partneren e tij.

Përmes fotove dhe videove që ka publikuar në rrjetet sociale, Shehu tregon se po e shijon shumë kohën që po kalon me vajzën me të cilën ka zgjedhur të kalojë jetën.

Por, diçka e papritur ka ndodhur….

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në disa foto DJ i njohur tregon se e ka gjetur ‘halli’ me partneren e tij, teksa shkruan se ai vetë i drejtohet me bukë (sipas fotos është rrushi), kurse ajo ik then me gurë.

Në këtë rast, e gjuan me shqelm. “Unë me bukë, ajo me gurë,”- shkruan ai krah footve, që sigurisht janë postime me nota humori.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment