Showbiz

‘Unë mbarova për ty!’/ Arbana s’druhet, ia shpreh hapur çfarë ndjen Eduartit, VIDEO teksa e sheh gjithë dashuri

Arbana Osmani ka postuar disa video teksa këndon një këngë tejet romantike, dhe sheh gjithë dashuri nga kamerat, të cilën me shumë gjasa po e mban Eduarti. 
Featured image of article: ‘Unë mbarova për ty!’/ Arbana s’druhet, ia shpreh hapur çfarë ndjen Eduartit, VIDEO teksa e sheh gjithë dashuri Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani

TIRANË– Moderatorja e njohur Arbana Osmani nuk lë vend pa e shprehur dashurinë për të dashurin e saj, regjisorin Eduart Grishaj. 

Së fundmi ajo ka postuar disa video teksa këndon një këngë tejet romantike, dhe sheh gjithë dashuri nga kamerat, të cilën me shumë gjasa po e mban Eduarti. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të dy janë nisur drejt Shkodrës, qytetit të tij të lindjes, ku Arbana do të promovojë librin e saj më të ri të gatimit. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment