Virale

“Unë kur jam vetëm në shtëpi!”/ Me siguri do të gjeni veten, kjo është videoja që po ‘çmend’ rrjetin

Të gjithë kemi pasur nga një moment të tillë kur kemi qënë vetëm në shtëpi dhe kemi një koncert të plotë, fatkeqësisht pa spektatorë.
Featured image of article: “Unë kur jam vetëm në shtëpi!”/ Me siguri do të gjeni veten, kjo është videoja që po ‘çmend’ rrjetin Pamje nga videoja

Videoja e një vajze të vogël duke kërcyer e kënduar është bërë virale në rrjetet sociale.

“Unë kur jam vetëm në shtëpi,“- shkruhet krahas videos së vogëlushes duke na përfaqësuar në të gjithëve.

Të gjithë kemi pasur nga një moment të tillë kur kemi qënë vetëm në shtëpi dhe kemi një koncert të plotë, fatkeqësisht pa spektatorë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me siguri edhe ju do ta gjeni veten tek kjo video…

(k.m./dosja.al)

Shto Koment