Showbiz

“Unë i dhashë fund kësaj lidhje për…”, Jessica Kadiu shpërthen ndaj Robert Berishës: Mos luaj me zjarrin, un nuk jam e çmendur

Pas deklarimit të Robertit se lidhja me modelen ska ekzistuar, Jessica Kadiu nuk ka nguruar për të postuar disa foto duke paralajmëruar se do flasë shumë shpejt për këtë temë.
Featured image of article: “Unë i dhashë fund kësaj lidhje për…”, Jessica Kadiu shpërthen ndaj Robert Berishës: Mos luaj me zjarrin, un nuk jam e çmendur Jessica Kadiu dhe Robert Berisha

TIRANË- Lidhja e shumëpërfolur që bëri bujë në mediat shqiptare ishte ajo e Robert Berishës dhe Jessica Kadiu.

Ditën e djeshme, këngëtari ka folur në emisonin e mëngjesit “Wake Up”, për lidhjen e shumëpërfolur me modelen, Jessica Kadiu.

“Ka mbetur vetëm një shoqëri shumë e mire mes nesh, kështuqë nuk e di se çfarë ka dashur ajo të thotë, mua më kanë nxjerrë shumë herë nëpër intervista ku mkanë provoku por ska pasur asgjë serioze. Ska asgjë mes nesh dhe shpresoj që asaj mos ti bëhet problem se është gocë e re dhe nuk e mendon ajo atë pune, por Robi Plaket Kur Don Vetë, por me goca të reja nuk bën.”- është shprehur Roberti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbrëmjen e djeshme, edhe modelja ka postuar disa foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instatsory për këtë temë, e cila paralajmëron se do të flasë shumë shpejt rreth kësaj teme dhe se nuk dëshiron të prishë reputacionin e askujt. Gjithashtu ajo ka shkruar se ka prova të mjaftueshme për të shkatërruar jetën e këtij personi dhe se ai mund ta mohojë sa të dojë këtë lidhje, por vetëm ajo e di se ku qëndron e vërteta.

Nuk ka kaluar shumë orë dhe modelja me sa duket është penduar për postimet e bëra dhe i ka fshirë.

(s.s/dosja.al)

Shto Koment