Politike

‘A mund të korruptohen hetuesit e SPAK?’/ Ulsi Manja e thotë HAPUR: Shqiptarë janë edhe ata…

I pyetur nga moderatori i emisionit, Preç Zogaj se përse duhet që shqiptarët të ishin të bindur se prokurorët e SPAK nuk do të korruptoheshin, Manja u përgjigj shkurt.
Featured image of article: ‘A mund të korruptohen hetuesit e SPAK?’/ Ulsi Manja e thotë HAPUR: Shqiptarë janë edhe ata… Ulsi Manja

TIRANË– Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja është i ftuar në emisionin “Java”, ku edhe po diskutohet Reforma në Drejtësi.

I pyetur nga moderatori i emisionit, Preç Zogaj se përse duhet që shqiptarët të ishin të bindur se prokurorët e SPAK nuk do të korruptoheshin, Manja u përgjigj shkurt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shqiptarë janë edhe ata. Kanë motër, vëlla, baxhanak etj. Por kanë aplikuar dhe i kanë pranuar kushtet e vendosura. kanë trajtim financiar, janë më të mirëpaguarit në Shqipëri. Nuk është pak për nivelin ekonomik që ka Shqipëria. Nëse korruptohen janë subjekte të ligjit dhe këtë do të duhet ta shohim. Të shohim produktet e para për shkallën e pavarësisë,”-tha Manja.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment