Editorial

Ul gjakrat me Ahmetaj/ Valteri falenderon ministrin: Miku im, më je gjendur pranë disa herë. Të jam mirënjohës!

Valteri pranoi se i ka kërkuar disa herë ndihmë Ahmetajt, të cilin e falenderoi duke i shprehur mirënjohjen e tij.
Featured image of article: Ul gjakrat me Ahmetaj/ Valteri falenderon ministrin: Miku im, më je gjendur pranë disa herë. Të jam mirënjohës! Halit Valteri

TIRANE– Debati mes deputetit Halit Valterit dhe ministrit Arben Ahmetajt vijoi sërish në kuvend mirëpo në fund u mbyll me një falenderim.

Ishte Valteri ai i cili tha se i ka kërkuar disa herë ndihmë Ahmetajt, të cilin e falenderoi duke i shprehur më pas mirënjohjen e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Miku im po të drejtohem, jo se kam interes, nuk kam marrë tendera. Të kam ardhur të ka kërkuar ndihmë për 1, 2 tre raste, më je gjendur pranë, të falenderoj dhe të jam mirënjohës. Shqiptarët nuk kanë nevojë për projekte 3D. Ky është problemi, njerëzit që e bëjnë, firmës së Lul Bashës, Monikës, Ilir, sa i keni dhënë se thonë se e keni për detyrë.’

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment